Pracoviště

Odborné ambulance

Informace o ambulanci najdete na stránkách FN Plzeň.

Lůžkové oddělení

Oddělení se nachází v 6.patře ve vchodu B a je vybaveno 25 lůžky, z toho 22 lůžek je pro dospělé a 3 lůžka dětská. Pokoje jsou 2-3 lůžkové, je možné využít i 3 pokoje nadstandardní. Pacienti po náročnějších operacích jsou bezprostředně po operaci monitorováni na pooperačním pokoji.

Operační sály

Oddělení plastické chirurgie disponuje 2 moderně vybavenými operačními sály. Jeden operační sál se nachází ve 4. patře ve vchodu F a je využíván pro ambulantní zákroky a mikrochirurgické výkony. Druhý operační sál se nachází v 8. patře ve vchodu B a je využíván pro operace v lokální i celkové anestezii. Operační sály jsou vybaveny nejmodernější technikou: klimatizací, moderním mikroskopem firmy Zeiss, chirurgickým i mikrochirurgickým instrumentáriem. Na sálech se provádí široké spektrum operací.

Kontakty lůžková část

Vedoucí sestra: Bc. Dagmar Kocábová